| COSMIN01_8510 a întrebat:

Imi puteti spune cum se lipesc desenele pentru tatuaje temporare pe piele ( cu ce le desenez pe hartie transparenta si cum le lipesc pe piele) dau funda pentru raspunsul corect. As vrea sa-mi explicati in scris nu un video.

3 răspunsuri:
| tatuajebrasov a răspuns:

Ai nevoie de foaie de calc,mennan spid stick normal sa nu fie gel(de care te dai la subrat sa nu transpiri), creion chimic sau pix, desenezi conturul la model pe foaie de calc cu pix sau creion chimic. aplici mennan pe toata suprafata pielii cat va veni modelul dupa capr aplici foaie si tii presat 5 secunde iar conturul va ramane imprimat pe piele

| AlexStanciu12 a răspuns (pentru tatuajebrasov):

Neaparat foaie de calc?

| tatuajebrasov a răspuns (pentru AlexStanciu12):

Da neaparat foaie de calc, altfel n ai cum sa copii modelu, sau mai e foaie speciala cu indigo pentru transferul modelelor, dar se gaseste mai greu