| BreatheRelax a întrebat:

Imi puteti spune niste idei pentru un desen cu titlu Copii, mediu si sanatatea.Va rog, dau funda!

2 răspunsuri:
| Isabela96 a răspuns:

Pot sa faci un bebelus mic in brate la mama sa pe o banca in parc inconjurati de flori si fluturi minunatii.
bebelusul=copil
mediu=parcul
samatate=faptul ca sunt inconjurati de flori fluturi sau orice animale ca natura fericita este o natura sanatoasa.
Eu am un desen asemanator tot la o tema de genul asta si am luat pe el 10 asa ca sper ca iti sunt de folos si sa stii ca e minutat sa vezi un bebelus langa animale.Eu una ma simt ca in rai printre animale si copilul mic e adorabil in orice loc mai putin la morga sau mai stiu eu unde.
Sper ca ti-am fost de folos SUCCES

| alphastreet a răspuns:

Fa si tu niste copii in padure care aduna gunoaie sau niste copii care sorteaza gunoaiele
funda?