| Ryuuzuka a întrebat:

Prin ce intamplari jenante/funny ati trecut cu prietenul/prietena sau la scoalabatting eyelashes. Fundita!big grin

Răspuns Câştigător
| itscloudyoutside a răspuns:

Hmm. Eu nu prea am avut parte de aşa ceva, dar mi-ai amintit de unul din colegii mei.

Într-o zi se bătea el frumos cu cornurile de la şcoală cu un alt coleg, şi vine o profersoară în clasă. El cum nu a observat-o, a continuat să arunce cu cornurile iar noi, ceilalţi, eram pe jos de râs şi el habar n-avea de ce. El se distra acolo frumos, şi avea o moacă gen:
http://media.tumblr.com/tumblr_lqrombhBMY1qeih7z.gif
Iar când într-un final emoţionant s-a întors şi a văzit-o pe profa (cam după un minut), a făcut dintr-o dată o moacă gen:
http://a2.ec-images.myspacecdn.com/......6a87/l.jpg

| Ryuuzuka explică (pentru itscloudyoutside):

Intamplarea nu-i prea funny, dar modul in care ai spus-o laughing.Mi-a placut:*.

4 răspunsuri:
| ZZG a răspuns:

A fost o faza tare la scoala. La noi e la moda un joc cretin de genu"Cine mai vorbeste ma-sa-i c*rva).E, si se suna de ora intr-o zi, si incepe unu sa urle"Cine-i in picioare ma-sa-i C*rva!" ..si ghici ce? fix atunci intra profa.(bineinteles ca noi toti eram jos) i-a cazut aleia fata laughing

| Regizorul a răspuns:

Jenanta-am fost prin in toaleta de la fete in timp ce faceam sex cu prietena
si proful care a intrat acolo a fost ceva de genul ''keep going''
Funny- prietena mea s-a asezat pe piciorul meu in pauza si credea ca am telefonul in buzunar(buzunar care era rupt), ca sa nu imi sparga ''telefonul'' happy a bagat mana in buzunar sa il scoata si toata clasa a inceput sa rada de ea ca a tipat ''Daca stiam ca o ai sculata nu mai bagam mana prin public''
Stiu ca nu prea e amuzanta dar la ora asta chiar nu mai tin minte chestiile funny rau ca au fost o groaza oricumhappy

| kobra12 a răspuns:

Nu e treaba ta