| HoneyBunnie a întrebat:

Prin ce intamplari funny ati trecut, chiar jenante?

Răspuns Câştigător
| Rustin a răspuns:

O trebuit sa alerg in chiloti prin toata zona si sa ma ascund, ca sa ajung acasa
pntr ca mi-a luat prostu de tatameu hainele
eram la un bazin fara ca el sa stie, i-am zis ca am mers sa rezolv nu stiu ce probleme importante si pusca mea mai site ce
sa ai o seara buna

4 răspunsuri:
| helpu a răspuns:

M`a prins tata cand ma masturabam straight face

| AnGeL a răspuns:

POi a fost o data cand m-am intalnit cu un baiat de care imi place si sora mea mai mica m-a intrebat chiar de fata cu el:,, Mery el e baiatul de care iti place tie? Cel despre care vorbesti mereu?
atunci am rosit toata si el a inceput sa rada
chiar daca atunci a fost jenant, acum mereu cind imi aminterc ma bufneste rasu'

| KimBianca a răspuns:

Eram intr-o pauza la liceu...imi placea foarte mult un baiat Alex... si eram cu o colega nu stiu ce facea ea si zic eu "Thu stii pe cine nu am vazut azi? Pe Aleeeexx \:d/ " si din prostie m`am intors si am vazut ca e in spatele meu blushing

| Metaler a răspuns:

AM venit cu pantalonii invers la jcoalabig grinlaughing