| blondaa_2641 a întrebat:

Imi puteti spune profilele liceelor, si pe ce se bazeaza ele? Spre exemplu Stiinte sociale, stiinte ale naturii. Dau FUNDA :* Multumesc anticipat

1 răspuns:
| zubby05 a răspuns:

Pai stiinte sociale se bazeaza pe romana si franceza, stiinte ale naturii pe chimie si biologie, mate-info pe MAtematica(la greu) si informatica(mai rau ca la mate), filologie pe latina, romana, si din astea, eu zic sa cauti pe net o sa iti ofere informatii mai clarebig grin funda?