| Gabi1999 a întrebat:

Imi puteti spune si mi-e daca exista extraterestri daca da imi puteti dovedi cu niste poze, videoclipuri...

Răspuns Câştigător
| alex0110 a răspuns:

Da, exista cu adevarat! Uite aici: http://www.youtube.com/watch?v=DLEEg6YLwYA. Iti pot dovedi si ca exista fantome, dar cu poze, care nu pot fi falsificate.

| Gabi1999 explică (pentru alex0110):

Arata-mi poze cu fantome reale

| alex0110 a răspuns (pentru Gabi1999):

Trebuie sa selectez. Va dura ceva timp. Dar le pun pe 5 Noiembrie sigur

| Gabi1999 explică (pentru alex0110):

Da-mi-le pe id-ul tudorie_cosmin_gabriel@yahoo.com

| alex0110 a răspuns (pentru Gabi1999):

Bine. Intra si adauga-ma!

5 răspunsuri:
| d3javw a răspuns:

Te duci printrun cartier dinasta mai ciudat si vezi acolo extraterestriiwinking