| unbaiat694 a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum sa imi fac parul cu gel astfel incat sa stea tot parul in sus si nu doar cel din fata? sa stea tot parul in sus, pentru ca vreau sa ma tund scurt in parti si sus sa-l las mai mare

Răspuns Câştigător
| Cristina_Neacsu_1994 a răspuns:

In primul rand trebuie sa folosesti un gel foarte bun.Eu as fi de parere ca e mai buna o ceara de par(fixeaza mai bine).In al doi-lea rand trebuie sa-ti iei o placa de par pentru baieti(e mai mica si mai subtire decat cea pentru fete), astfel iti poti ridica parul cu placa si il poti fixa cu gelul sau cu ceara.Din cauza temperaturii ridicate a placii o sa se ridice si cel mai incapatanat fir de par.O sa-ti fie mai greu la inceput si iti recomand ca pana cand inveti sa,, manuiesti,, placa sa rogi pe cineva sa te ajute! funda?!

1 răspuns:
| frouzz a răspuns:

Deci faci asa
1 Iti faci parul cu gel astfel incat sa stea tot parul in sus, nu doar cel din fata.
2 Te bucuri de frizura