| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste farse pe care sa le fac excursie\tabara dar sa nu fie chestii de genu sa le pun chibrituri intre degetele de la picioara sau pocnitori ca ar veni profesorii si ne ar certa cine are cele mai bune rasp

1 răspuns:
| Larisa a răspuns:

Ai putea sa le pui pasta de dinti pe clanta usii,sa machiezi baietii si fetele in somn,sa le faci parul la baieti u fixativhee hee(se stie ca baietii dorm greu, daca ai un pic de grija nu vor simti)poti cumpara insecte de plastic care sa para cat mai reale sa le lasi colegelor in pat, sau in locuri unde sa nu e asteptewinkingo zi faina