| wVw a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste vile cu piscine, sau hoteluri, dar neaparat sa aiba piscini. Poate fi in eforie su, in eforie nord sau in mamaia.Va rog mult daca stiti ceva si mai ales sa fie si la un pret convenabil, adica pana intr-un 150 lei.Promit fundita! multumescwinking:X

1 răspuns:
| KeoAndrewDo a răspuns:

Vile Cu Piscine?!
Sa luam din parte in parte!
Vile cu piscine sau hotele cu piscine si 150 lei? Nu prea cred. Imi pare rau o noapte ajunge de la 200 in sus la 3 stele. Vila nici atat. Bye!