| PiticBaa a întrebat:

Imi putetii sa raspundeti la urmatoarele intrebari :
1. Ce credeti ca inseamna Prietenia Adv \ Falsa?
2. Ce credetii ca inseamna iubirea\falsa?
3. Nu va e dor de copilarie?
4. Barfaa, miniuncaa nu sunteti satuli?

Ziceti`mi si mie cu vorbele voastre

Răspuns Câştigător
| BloodyDress a răspuns:

1.Prietenia adevarata e cel mai bun sentiment pe care il poti aveahappy "A avea un prieten adevarat e mai presus decat a avea un inger", Iar prietenia falsa asta atunci cand iti e frica sa spui cuiva un secret pentru ca stii ca nu ai incredere destula in el.ea.
2. Iubirea...totul e trecator dar merita sa te bucuri de fiecare clipa.
3.Sincer,da! Foarte dor.
4.pacat ca lumea nu poate fi mai buna

2 răspunsuri:
| pinkqueen98 a răspuns:

1.Prietenie adevarata? pe bunerolling on the floor exista asa ceva? ..Prietenie falsa? la toata colturile:*.
2. Iubirea falsa este atunci cand crezi ca ai gasit baiatul/fata perfect/a care dupa doua luni [max] se saruta cu altu/alta in spatele scoliihee hee.
Iubirea adevarata se intalneste rar:X dar este extraordinara.
3.O traiesc incalove struck cat mai potbatting eyelashes..si daa o sa-mi fie super dor de easad.
4.Barfaa ba darolling eyes.mereu aflu lucruri interesante despre mine pe care nici nu stiu ca le-am facutlaughing. minciuna? o urascx-(

| anca2404 a răspuns:

1. nu cred in prietenie adevarata
2. iubirea e atunci cand cineva te face sa ai fluturi in stomac sa zic asa
3. un pic dar vreau sa fiu independenta
4. toata lumea barfeste unii mai mult altii mai putin