| valentinamarinamary a întrebat:

Voi cum si cand v-ati intalnit iubirea vietii voastre? Mai sunteti cu el/ea!?

Răspuns Câştigător
| stpu a răspuns:

O intalnesc de fiecare data cand ma uit in oglinda laughing

| Albãstriţaxx a răspuns (pentru stpu):

Meriti funda laughing

| stpu a răspuns (pentru Albãstriţaxx):

Doar atat?

| Albãstriţaxx a răspuns (pentru stpu):

Da...altceva ce mai vrei? =]]

18 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Iubirea vietii mele am intilnit in tren.Eu mergeam la mare, el la Brasov.Nu mai sunt cu el, mi-a fost sot si a murit.

| Dek a răspuns:

Da pe net acum 2 luni si 1 saptamana si da is cu ea de 2 luni si o sa ne tina mult si bine!

| valentinamarinamary explică:

Pai ce sa va spun?laughingbravo voualaughing! La toti!

| crissyyo a răspuns:

La gradinita laughingrolling on the floor am stat cu el pana in a 9-a... dupa ne plictisisem deja laughing smug

| Albãstriţaxx a răspuns (pentru crissyyo):

Wow...ati stat cv timp impreuna

| crissyyo a răspuns (pentru Albãstriţaxx):

Da, :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 21 de ani si din nefericire, sa scurs odata cu trecerea anilor.Numai bine.

| Vibrations a răspuns:

Da, inca mai sunt cu el...UPS

| expander91 a răspuns:

La 15 ani, la o petrecere. Da inca mai sunt cu ea.

| Smekerutzul a răspuns:

Pe net
acum 2-3 ani
da, mai sunt

| Xulescuu a răspuns:

Imi era prietena foarte apropiata, am fost cu ea 1 an si o luna, a plecat in alta tara. asta e.

| OchiCaprui112 a răspuns:

Pe net big grin
Ne'am intalnit acum 3 ani si am devenit cei mai buni prieteni :X
In timp ne'am indragostit si luna aceasta facem un an de relatie blushing
PwPycy:*

| Madaliina0Mka a răspuns:

Acum 5 ani cand s-a mutat...Primul an nu ne intelegeam deloc.Ne injuram etc. Dupa 3 ani M-a intrebat daca vreau sa fiu cu el si am zis"da" suntem de 9 luni impreuna.:-d

| yYoNuTzZzY a răspuns:

Eu nu am avut parte de asa ceva... Sunt urat de toata lumea desii nu le fac nimic.sad

| valentinamarinamary explică (pentru yYoNuTzZzY):

Hey hey, nu trebuie sa gandesti asa, poate ca pe cine ai avut pana acum nu te-a meritat ....si incearca sa fi mai social...laughingsigur o sa gasesti pe cineva!