| ElvisTare a întrebat:

Imi spune cineva o melodie faina(nu manele nu-s cocalarlaughing ) ceva fain de adolescenti ceva fain.Ms

Răspuns Câştigător
| CopiluNebunCuViseColorate a răspuns:

Keo-liber
ROA-ne place
Lady Gaga-born this way
Avril lavighe-wath the hell(e bestiala piesahee hee
Andreea balan-trippin; crazy about you
paris hilton-bff; nothing in this world
tokio hotel-hey you(o sa-ti placahee hee
fundasmugbig grin

5 răspunsuri:
| Primo a răspuns:

happy Incearca urmatoarele daca nu leai auzit deja ROA-Ne Place si uitete si la asta Stahli Blue-ULTRAnumb( smechera)

| Phutui a răspuns:

Korn-word up

| Rebecca_5481 a răspuns:

Pendulum - Watercolour
Uite aici link :-D : http://www.youtube.com/watch?v=tEPB7uzKuh4
Mie mii se pare faina :-S

| nuilspun a răspuns:

Cabron,Nane,1-Q Sapro, Bug Mafia, Parazitii si mai plimbate pe youtube

| гคlยςค a răspuns:

Daca vrei melodii faine da add la ralw_raluca10big grin(iti dau eu).