| anonim_4396 a întrebat:

Imi spuneti si mie ce sa fac ca sa nu imi mai miroasa gura? pls. (fara spalat pe dinti. ca ma spal mereu. si am doar 2 carii. ). Am o colega in clasa are toate maselele cariate si vreo doi dinti.si nu ii miroase gura. PLSbig grin.

Răspuns Câştigător
| alexutza003 a răspuns:

Poate sa fie ceva de la stomacul tau de la sucul gastric deoarece uni oameni de la asta le miroase gura foloseste apa si spray de gura tot timpul cel mai bine este sa mergi la un doctor

2 răspunsuri:
| helpu a răspuns:

In fiecare zi am gumahee hee 5

| adyitza95 a răspuns:

O Guma fivewinking nu-ti miroasewinking