| anonim_4396 a întrebat:

Imi spuneti si mie o poezie de dragoste compusa de voi sa fac un videoclip pentru iubitu meu

Răspuns Câştigător
| AnonimA a răspuns:

Pretuieste-mi iubirea pentru ca ea e cea mai importanta in viata ta! Ranile din dragoste se vindeca foarte greu si sunt foarte dureroase! Traieste fiecare clipa cu mine ca si cum ar fi ultima! Mie dor de tine! Sa sti intotdeauna sa iti controlezi sentimentele! Te voi iubi mereu! Iarta-ma! De cele mai multe ori, iertarea e primul pas spre fericire! Gandeste-te la persoana iubita chiar si cand e departe... dragostea se trateaza cu inocenta nu cu indiferenta!

asta e compusa d pr meo:*bafta

1 răspuns:
| thegreatgatsby a răspuns:

Nu mai bine compui tu?