| alyna_9472 a întrebat:

Imi vine sa fac sex mereu.cum as putea sa scap de senzatia asta?

Răspuns Câştigător
nony
| nony a răspuns:

Hopaaa. si fraiericiu de mine credea ca e crizá thinking
Alynutzaaaa, nimfomana micá, ce zici tu sa vii la un casting.Eu sunt regizorul, am o camera de filmat super buna, ce zici, facem niste euroihee hee?
Imediat te uploadez pe front page la arabi.

9 răspunsuri:
| JustMeFlory a răspuns:

Pai fa sex! cauta-ti un gagic si treci la treaba.sau masturbeaza-te, si poate dupa un timp iti va trece pofta asta nebuna! Totusi ai grija ce folosesti sa iti potolesti pofta!laughing)Ehhh, hormonii astiahappy

| viatadecacatt a răspuns:

Dar ai facut vreodata?
Si eu mai visez asta cateodata day dreaming
Uita de ea pur si simplu fa orice altceva. daca nu poti si nu poti sa scapi de "senzatie" gaseste-ti un baiat si scapi de senzatie, ba chiar o traiesti din plinlaughing

| anka a răspuns:

Fata draga cauta ceva cu care sa iti ocupi timpul. Nu te mai uita la filme xxx. In ultima instanta cauta un psiholog. Bafta!

| Aly07 a răspuns:

Poi o sa scapi in timp.
Crăciun fericithappy.

| DiannaDi a răspuns:

Sa incerci sa faci altceva.iesi prin oras.la shopping. uita-te la tvhappy
citeste o carte.
succes:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trece dupa ce faci sex, pentru o scurta perioada de vreme devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iesi in oras ca ai sa mergi intepata rau cu asa o pofta.cauta si tu pe cineva sa-ti dea ce-ti trebuie pe saturate. Felicitari pentru sinceritate.Sarbatori fericite domnisoara.Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aolo surprise e de bine rolling on the floor).
Cati baieti disponibili smug.
Go, go.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iar m-am trezit tarziu...alinutza, mai esti?