| I3oLLinG3r a întrebat:

Imi ziceti si mie niste servere de metin2 private in care faci bani repede si is iteme de lvl 65(arme) si otel la shop? MS...

Răspuns Câştigător
| Swear a răspuns:

Www.mondialmt2.com O mica descriere : sunt 2 servere : fun si ultra fun ( de preferat sa intri pe ultra fun e mai misto ) , nu are cal are tigru, porc , leu si un monstru nu stiu cei ala. Din otel +9 se face king 1 din king 1 king 2 din king 2 king 3 si tot asa pana la king 6 ( kingul este o armura ) Arme 100% evoluate , plansi noi , max lvl 255 , nu exista map 1 si map 2 este o singura mapa cu toate shopurile ( modificate ) si 2 teleporteri modificati 100%. Pietrele pot fi facut +7 serverul este francez dar 99% sunr romani, Lag nu este deloc dar mai bine intra si te convingi singur ;) Funditza ?:D

| DeGea1 a răspuns (pentru Swear):

Imi faci si mie cont ca pe mine nu ma lasa au acolo sa scrie da nu merge daca reusesti si daca o sa vrei sami faci add: alexutzsukool plz imi faci?

4 răspunsuri:
| GoldwinNn a răspuns:

Metin2United

| Titiink a răspuns:

TheOneMt2.super! Gm te ajuta! http://theonemt2.forumotion.net/

| cristynutzu94 a răspuns:

Metin2hamer joaca