| CoolDragonn a întrebat:

Imi ziceti un nume misto sa-mi pun la cs.Si daca stiti cum sa fac ca sa nu imi mai schibe numele.

Si joc pe cs bestial la servere cu sarituri, din astea cu capcane.

9 răspunsuri:
| PoOfarina a răspuns:

Buna! Dai la Options-> Multiplayer-> Name si pui numele dorit.
Hmm...thinking sa-ti dau cateva idei de nume: Be fast or die, The Sniper, The serpent (nu mai am idei).
PS: Daca vrei te astept pe Cs.Net-Mania.Ro. E un server frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la options multiplayer si acolo ii un nume
si ce joci u se numeste deathrun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste vechi meu nume -=-*V{e}nom*-=-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

connect 78. 97. 80. 27:27015

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Connect

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar daca denumirea mea la sv cs e tot cu punte uite asa de ex : 79. 112. 81. 104:27015... cum pun cu litere?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se numeste unu cu capcane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sayber

| RubyX a răspuns:

To F@ast F0r You mi se pare un nume bun pentru DR.