| Puffix96 a întrebat:

In 2 aprilie voi merge intr-o excursie.Ce idei de farse amuzante aveti? apropo vreau neaparat sa ma răzbun pe o colega (intr-un mod amuzant) pentru ca in alta excursie m-a machiat urât de tot laughing..Multumesc mult. Fundita :-)

1 răspuns:
| AbBsstrrAct a răspuns:

Serios.te'a machiat? De unde esti si cum te numesti dear? ca si noi am machiat pe multe dintre fete, in excursie.Pai farse, ai putea sa'i pui in geanta, sau poseta sau ce'o avea niste Pasta de dinti, ca sa te razbuni, eu asa am facut! Bafta':*. Funda? happy :d