| AnemonaP a întrebat:

In cartier la mine am doi prieteni.Ii cunosc de vreo saptamana.Mereu ma imbratisau si toate alea.Dar ei sunt foarte timizi.Valentin si Rares.Sunt putin mai mari ca mine.Eu stateam mai mereu cu ei.A aparut un baiat pe strada.Ei ma plac amandoi Valentin si Rares.Mi-au spus niste baieti.Se vede. Dupa ce a aparut un baiat care si ala ma place straight face mereu spuneau ca ma place si vorbeau cu el in fata mea. Haide Adi fa primul pas .imbratiseaz-o.Uram.Intr-o zi nu prea m-au salutat si au plecat dupa Adi.M-am suparat.Si au aflat. Acum nu prea ma mai baga in seama.Si mie chiar imi pare rau.sad Nu am id-urile lor si altceva.nici numarul.Nu stiu ce sa fac crying ca sa fie ca inainte.Nu imi spuneti sa vorbesc cu ei...Ce sa fac? Niste sfaturi? ...va rog. Funda+Vot
P.S. Fara raspunsuri stupide

3 răspunsuri:
| AnemonaP explică:

Multumesclaughing dar nu stiu ce sa fac...

| Gritsco_Vitalie_1997 a răspuns:

Sunt niște proști dacă s-au supărat pe așa fetiță drăguță))

| BunaLaToate a răspuns:

Ca mai buna cale ar fi sa vorbesti cu ei! Sa ai faci sa inteleaga.