| Bäá_ZuZu_1999_5YY5 a întrebat:

Im cat timp iti creste parul daca folosesti ulei de ricin?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde si cat de des il folosesti, si de cat de repede creste parul tau in general. Ar trebui sa fie undeva la 3 saptamani, o luna.

| BlackRose03 a răspuns:

Eu am folosit si am obsevat diferente. Daca il aplici de 2 ori pe zi poti vedea rezultate dupa minim 2 saptamani, daca o faci o data, de preferat peste noapte rezultatele pot fi observate dupa minim 1 luna si jumatate.Cel putin asa a fost in cazul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uleiurile si mastile pentru cresterea parului sunt mituri.

| kiri11 a răspuns:

Depinde si de cum reactionează organismul tau la acest tratament. Eu am incercat uleiul din nuca de cocos si produsele vivese senso duo care au avut impreuna un efect remarcabil happy

| Anette76 a răspuns:

Eu cat am folosit, efect nu am mai vazut