| ICHBalexnunu a întrebat:

In cat timp faci patratele daca mergi la sala

Răspuns Câştigător
| TizZu15 a răspuns:

In cam o luna le ai perfecte.
Bafta!winking

3 răspunsuri:
| sparky34 a răspuns:

Cel mai degraba in vreo 2-3 luni daca mananci si te antrenezi corect.

| LittleHobbitLover a răspuns:

Într-o săptămână sau două se văd rezultatele, depinde de fiecare!
O zi bună!

| Hunterforsurvive a răspuns:

Cam 2 luni depinde cat de sarguincios esti se vad bine chiar si pectorali si bicepsi, vei slabi fara nici o cura, vei pune muschi pe tine care te va scapa de o oarecare teama, te vei maturiza, iti trebuie doar seriozitate pe care nu dai bani si fundite, dar nu prea merge cu fumatul"chiulitul"de la antrenament ma rog si intra si tu aici si vezi
http://www.culturism.ro/antrenament/exercitii-abdomen.html