| ICHBalexnunu a întrebat:

In cat timp poti face patratele daca te duci la sala si mergi cu bicicleta (am 14 ani si sunt baiat in caz ca aveati vreun dubi sexuallaughing

Răspuns Câştigător
| AndreiILB a răspuns:

1 an happy Dar depinde si de abdomanul tau daca esti un pic mai plinut poate 1-2 ani happy Pss merita happy

| ICHBalexnunu explică (pentru AndreiILB):

Auzi,daca ai patratele presupun ca faci multe lucruri mai usor adica lucreurile ti se par mai usoare si poti sa faci mai multe flotari si din astea!?

| AndreiILB a răspuns (pentru ICHBalexnunu):

Nu chiar.Dar la fetepuppy dog eyes =]]] nu o sa regreti

| ICHBalexnunu explică (pentru AndreiILB):

Ok

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Depinde cum te ti de sala si ce mananci poti sa faci in 5-10 luni.

| sparky34 a răspuns:

In 2-3 luni faci patratele daca te antrenezi cum trebuie