| valyvali00 a întrebat:

Cum sa faci patratele in o luna sau doua patratele la 10 ani fara sala?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa abdomene in fiecare zi. Cu fiecare zi faci mai multe. Adica azi 30, maine 35, poimaine 40 si tot asa. Dar sa faci incalzire inainte ca sa nu faci febra musculara. Dar daca totusi faci febra, fa o pauza pana iti trece si apoi apucate din nou de abdomene. Succes!

| JohnnyBi a răspuns (pentru anonim_4396):

Decat sa dai sfaturi tampite mai bine du-te la categoria dragoste si sex. abdomenul cere macar 48 ore de recuperare deci zilnic = prost. supraantrenandu-l nu o sa creasca niciodata. febra nu o faci de la incalzire. procesul de explicat este prea greu sa il intelegi tu, dar nu e datorat incalzirii.
abdomenele nu se fac cate 5000 odata ca nebunul. se fac pe serii, la un anumit numar pui greutate. si apucate ala se scrie cu cratima "apuca-te"

7 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

La 10 ani? mai bine faci niste teme pentru scoala. lasa aspectul fizic dupa 15 ani. pana atunci esti doar un COPIL. in 1-2 ani o sa vad pe site-ul asta prescolari ca vor steroizi.

| valyvali00 explică:

Mersi

| valyvali00 explică:

Mult

| Ionitza_Cosmyn_1999 a răspuns:

Fa abdomene cat mai multe de pe zi pe alta adica: azi 20 maine 30 poimaine 35 si tot asa
Succes

| valyvali00 explică (pentru Ionitza_Cosmyn_1999):

Mi-a mai dat cineva sfatul asta dar e bun mersi