| SmQaLeXuTzz a întrebat:

in cat timp credeti ca as face patratele daca ma duc la sala? Si ce trebuei sa mananci dupa ce faci sala?

Răspuns Câştigător
| Ionelauser a răspuns:

Hey, pentru a face patratele trebuie sa muncesti mult. chiar daca nu te duci la sala in fiecare zi poti face 200-300 de abdomene acasa laughing stiu ca e mult. dar in 3-4 ani se vad rezultate. Cat despre mancare elimina total dulciurile si modereaza grasimile ca totusi. nu poti deveni vegetarian ai nevoie de putere care vine din mancare sa reusesti nu laughing?
Bafta tongue

| SiLaS a răspuns (pentru Ionelauser):

Cel mai imbecil raspuns, eu daca as avea six pack-ul acoperid de grasime, in 6-7 luni de definire nu as avea ce face, din alimentatie poti face orice, abdomenele sunt facute de oamenii care nu au nici o treaba cu sportul.

| Vladut650 a răspuns (pentru Ionelauser):

Si tu ai facut patratele cu 200-300 de abdomene in fiecare seara nu? rolling on the floor copil mic iti dai si tu cu parerea desii nu ai facut sport in viata ta. Vai de capul vostru de copii mici

PS: Cu abdomene nu faci "patratele", decat iti distrugi coloana, copii mici.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Ionelauser):

Patratelele se fac din alimentatie, NU din exercitii.

200-300 de abdomene = antrenament de COPIL PAMAPALAU

| Ionelauser a răspuns (pentru Vladut650):

Am spus ca daca nu are timp sa mearga chiar zilnic la sala sa faca seara vreo 200 de abdomene. -_-
Auzi cu cred ca tu ai mai mult de 14 ani asa ca nu ma face pe mine copil mic, iti distrugi coloana pe dracu. esti prost man.
Crede-ma, am facut foarte mult sportwinking si toate astea le stiu de la fratele meu care face 13 ani de sala si cand nu mergea la sala facea vreo 200 de abdomene
Mars

| Ionelauser a răspuns (pentru Cosmin86):

Ok, daca nu cititi atenti de ce naiba mai comentati? eu am zis ca atunci cand nu poate merge la sala ceea ce trebuie sa se intample rar, poate sa faca 200-300 de abdomene, nu antreament.

| Vladut650 a răspuns (pentru Ionelauser):

In primul rand eu nu te-am jignut, COPIL MIC SI PAMPALAU. Daca eram fata in fata tremurai, numai ziceai Mars. In primul rand ai fracturat limba romana.
Pentru cultura ta generala cand eu faceam sport, tu alergai in picioare pe sub masa copil mic. Si da, daca ai pune mana sa citesti despre sport ai afla ca abdomenele iti distrug coloana. Exercitii bune pentru abdomen sunt crunch, aplecari la cablu, L-Sit etc... Tu ai facut foarte mult sport? rolling on the floor daca la tine sa faci abdomene seara inseamna foarte mult sport esti dobitoc

PS: Pentru cultura ta generala de mare sportiv, ai zis asa.

"Am spus ca daca nu are timp sa mearga CHIAR ZILNIC LA SALA face seara vreo 200 de abdomene.

Pentru cultura ta de copil mic si pampalau muschii se dezvolta in zilele de odhina, fratele tau culturistul nu ti-a spus asta? Asa ca concluzia:

"Esti prost man"

| Ionelauser a răspuns (pentru Vladut650):

Is fata daca nu stii sa citesti.
,, cultura ta,, rolling on the floor pff cultura nu inseamna sa stii ca mushii se dezvolta in zilele de odihna rolling on the floor pot sa pun pariu ca esti un copil deala corigent la 3-4 materii.
P.S. Nu am vazut nici o greseala GRAMATICALA in raspunsul meu, daca este vorba ca am uitat o litera orice om greseste ca na, este o TASTATURA nu scrii cu pixul aici
rolling on the floor ( mai folosesti mult,, Copil mic,,? )

| Vladut650 a răspuns (pentru Ionelauser):

Esti un copil de 12 ani care da sfaturi despre sport si se contrazice cu toti cei care stiu ceva despre sport.

http://www.tpu.ro/......e-cam-cat/

Copil mic mai ai si tupeu sa dai sfaturi despre sport, cand tu inca nu stii limba romana corect. Vai de capul vostru de copii mici.

| Ionelauser a răspuns (pentru Vladut650):

Si ce treaba ai tu ca dau sfaturi despre sport?
Nu stii tu limba romana, uita-te la ce scrii mai invata gramatica si dupa zii de mine ca nu stiu limba romana ca stiu mult mai bine decat tinewinking
Hai pa ca m-am plictisit de tine

| Vladut650 a răspuns (pentru Ionelauser):

Mai copil mic, tu te iei in gura cu toti care stim despre sport, nu ma refer neaparat la mine ma refer la (cosmin86, silas etc) cand tu ai 12 ani si nici macar nu ai fost intr-o sala de sport in viata ta, cum iti permiti sa te iei de toata lumea care stie ceva despre sport? Chiar nu observi ca nimeni nu are dreptate decat tu? Copil mic mai documenteaza-te, fa minim 10 ani de sport, adica daca acum ai 12 la 22 de ani vino sa dai sfaturi despre sport, ca ala caruia ii dai sfat poate chiar se ia dupa tine, si se distruge din cauza unui copil mic ca tine.

| Ionelauser a răspuns (pentru Vladut650):

Nu are cum sa se distruga rolling on the floor
Doamne tu vrei doar sa sperii lumea
Lasa-ma odata î
si m-am luat doar de tine si de altu care nu stiu ce zicea ala ma jignea laughing
tacati fleanca.
Si de acum nu mai raspuns poti sa zici ce vrei sa nu te mai bag in seama

| Vladut650 a răspuns (pentru Ionelauser):

Cel de care te-ai luat poate sa iti fie tata. Copil mic, prin abdomene te distrugi crede-ma. happy

21 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Aproximativ 3,4 ani.
Salată, doar salată.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru LoveSleep):

Cum ai calculat asa de precis? 40 de luni O fi din cauza salatei? laughing

| LoveSleep a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Eu sunt pe principiul:
10 flotări, o halbă de bere, o frunză de salată.
Iar treaba se repetă.
După câteva serii, se adaugă și mersul la WC.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru LoveSleep):

Ai pute sa-ti deschizi o sala.Ai cunostinte necesare de facut patratele. Iti lipseste ceva? sala? salata? sa nu-mi spui CA CAnile de halba laughing

| SiLaS a răspuns (pentru LoveSleep):

Altul care nu are nici o treaba cu sportul, in 6-7 luni nu are ce face daca isi pune alimentatia la punct, acuma toti oamenii paraleli cu sportul isi dau cu parerea pe acest site

| Vladut650 a răspuns (pentru LoveSleep):

Cred ca atat de multa salata ti-a dereglat si mintea. Eu mananc 5-6 mese pe zi si nu salata, si am 6 pack. Copil mic face el patratele in 3-4 ani cu salata rolling on the floor

| LoveSleep a răspuns (pentru SiLaS):

Copile, înainte să fie mutată, întrebarea era la dragoste și sex.
Dacă nu te-ai prins că era o simplă glumă, nu ești prea deștept.

| SiLaS a răspuns (pentru LoveSleep):

In primul rand nu sunt copil,nu stiu de unde si pana unde esti tu in masura sa vorbesti asa cu mine,asta da dovada ca esti decat un copil, doar copiii au un asemenea tupeu infect pe internet, si in al doilea rand de unde vrei sa imi dau eu seama ca e gluma, sunt ghicitor sau ce? Ai un simt al umorului foarte prost dezvoltat, mai bine taceai.

Răspuns utilizator avertizat