| anonyymuusss a întrebat:

In cat timp poti sa iti reincarci nr Orange daca ai introdus ca tampitul coduri de reincarcare la nimereala iar acum am prea multe erori pentru a-mi mai reincarca chiar si cu un cod valid. P.S. sau mai pot vreodata sa imi reincarc, sau trebuie sa imi iau alta cartela?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Te rugam sa mergi intr-un shop Orange impreuna cu SIM-ul tau si codul de reincarcare pentru verificari.
O zi buna,
Orange Helpers

5 răspunsuri:
| sergiu2525 a răspuns:

Foarte tarelaughing incerci numere la vrajeala, poate poate, intr-o zi..cine stie! pentru 30 lei ti-ai bulit simul..nu pot decat sa spun ca, AI INCERCAT!

| anonyymuusss explică (pentru sergiu2525):

Ce za zic, asa-i. dar mai astept raspunsuri... poate de alti care au mai incercat. laughing)

| Cr1st1ii a răspuns:

Nu stiu, incearca peste vreo 10-15 min cu un cod de reincarcare nou. incearca reincarcarea cu 222+codul de reincarcare, si apoi suna la numarul respectiv, funda daca te-am ajutat! happy

| anonyymuusss explică (pentru Cr1st1ii):

Am incercat la 222, dar eu vreau sa stiu cam cat timp o sa stau fara sa-mi pot reincarca contul. Vreau sa stiu daca sa imi cumpar cartela noua sau sa astept... rolling on the floor

| Cr1st1ii a răspuns:

Incearca sa il reincarci pe net, cu ajutorul Orange young.