| TheDarkQeen13 a întrebat:

In cat timp v-ati invatat sa mergeti pe role?

5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Buna! happy
O sa iti ia mai putin de 6 luni, nu e cine stie ce, trebuie sa inveti sa iti tii echilibrul si nu trebuie sa te panichezi.Succes! happy

| MarianWLF a răspuns:

Mi-a luat 2 saptamani, sigur eram plin de vanatai si rani dar am invatat, nu mi-au placut niciodata cotierele si genunchierele laughing

| me4u a răspuns:

Poti sa iveti destul de repede, dar e important sa ai niste role confortabile si cu piese de calitate. Altfel va fi foarte greu. Uite aici un link unde gasesti multe role ok : http://www.skates.ro/role

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O zi. De ce? E ceva special în mersul pe role? laughing

| LauBau a răspuns:

Nu stiu sa merg cu rolele da prietena mea mi-o spus ca o invatat intr-o 1-2 saptamani.atunci toata era invinetita pe coate happy nu iti recomand.