| BlitzLikeXd a întrebat:

Daca faceti miscare mergeti pe role sau bicicleta? tot cu muzica

12 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Nu practic aceste sporturi, dar in casa cand fac treaba, muzica este nelipsita, doar daca sunt probleme de sanatate atunci este liniste totala.
O zi buna sa aihappy

| KillMePlease a răspuns:

pe bicicletă (eu)
şi da, tot cu muzică

| KamaSutra a răspuns:

Role+muzica mereu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Role.

| spiridus25 a răspuns:

Pe timpul zilei ascult muzica.Fie ca merg la magazin, fie ca sunt la computer sau cand fac treaba.Chiar si la dus.

| dragodana a răspuns:

Salut! Fac execitii fizice acasa in fiecare zi timp de 30-40 minute.Cu muzica sau stiri, ce este pe la tv.

| ubox7007 a răspuns:

Alergat, fara muzica

| IonutCG90 a răspuns:

Hei, păi bicicleta rulz big grin

| Dante30 a răspuns:

Role, muzica e un must have mereu.

| Kettolix a răspuns:

Skateboard + muzica recent pe mp3 big grin

| iamcringe a răspuns:

Bicicleta.