| ceapa1 a întrebat:

In cateva zile am balul bobocilor, iar eu trebuie sa ma imbrac in costumul lui ADAM, nu am nicio idee cam cu ce as putea sa ma imbrac.Ma gandesc la un tricou din acela care se gasea in magazinele de cadouri(cu muschi ), dar nu cred ca se mai gaseste asa ceva.Deci daca aveti idee ce tinuta sa port as fi foarte recunoscator. Dau funda pentru cea mai buna idee!

Răspuns Câştigător
| odorash a răspuns:

Pai ei nisite haine de culoarea pielii...sa nu apari gol.ei frunze verzi de afara.si acoperi locurile intime
Bafta ))
si in cap iti pui o coronita de inger ))

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Costumul lui adam= in *** goala. dar ar fi fain sa iti pui totusi o frunza la puta, ca nu cred ca ai curajul sa apari gol in fata a 200 sau 300 de spectatori+profii tai.