| anonim_4396 a întrebat:

In caz ca ma apuc de fumat credeți ca o sa regret?

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Am avut un cumnat, a murit pe la 63 de ani, cu diagnosticul cancer pulmonar. Fuma ca un turc. Când a murit, regreta, dar era prea târziu.

| Andreeush a răspuns:

Evident că vei regreta, nu îți aduce nici un beneficiu fumatul.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Logic, da dar practic nu știu

| mont a răspuns:

Depinde daca iti va placea sau nu sa fumezi. Daca iti va placea nu (cred) ca o sa regreti. Altfel posibil sa regreti sau sa o consideri o experienta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Părinţii mei de exemplu regretă acum.S-au apucat de fumat prin liceu parcă şi după o perioadă nu s-au mai putut lăsa.Dar pe tine de ce te bate gândul să te apuci de fumat?

| zRaul123 a răspuns:

Daca vrei neaparat sa tragi in piept, ia un vape, macar nu distruge sanatatea

| MihaEma a răspuns:

Da, clar vei regreta!
Îți sugerez să nu o faci, fumatul implică numai bani aruncați și sănătate distrusă, dacă simți nevoia să faci ceva mai bine îți cumperi altceva de consumat!