| DorinAlexandrescu a întrebat:

Dar, daca ma apuc de fumat credeti ca-mi va fi afectata cresterea in inaltime?straight face Sau cat o sa mai cresc pana la 18 daca ma apuc sau nu

Răspuns Câştigător
| AntrenorFitness a răspuns:

Da, iti poate afecta.
Uite un articol cu sfaturi utile in cresterea in inaltime... http://www.despreculturism.ro/culturismul-si-cresterea-in-inaltime.html

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce legatura are fumatul care iti distruge plamanii cu cresterea programata genetic?
eu iti recomand asta
1 manca sanatos fara produse PROCESATE mezeluri, dulciuri, sucuri, zahar, alte otravuri
2 fa sport gen culturism sau cardio ambele te vor ajuta sa cresti pana la 20 de ani
fumatul nu are legatura cu inaltimea el distruge oasele, plamanii, banii nu cresterea

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Am prieteni care fumeaza din clasa a 5-a si au 1.90...
nu stiu daca afecteaza cresterea sau nu, dar bine nu face in niciun caz straight face

| NDC12 a răspuns:

Si n-ai altceva mai bun de facut? Doar sa te apuci de fumat? Generatia asta. " daca nu fumezi nu esti smecher ", penibil.

| Sonny1994 a răspuns:

Fumatul afecteaza si nu numai cresterea in inaltime ci si multe altele...