| ciprian222223 a întrebat:

In cazul in care, eu vorbind cu iubita mea, si tatal ei ii lua tlf din mana si incepe a imi vorbi cu un limbaj foarte vulgar si repetate amenintari legate de venirea politiei la mine acasa, neavand o adresa, ceva, doar nr meu de tlf, are ce sa imi faca mie politia, ne cunoastem de doua zile, nu au existat incidente cu tenta sexuala sau lovire sau abuz verbal? un raspuns va rog?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Logic ca te pot localiza dupa numarul de telefon daca vor.
Nu are ce plangere sa puna, doar daca inventeaza ceva si fata coopereaza dar nu vad de ce ai mai sta intr-o asemenea situatie. Gaseste-ti si tu pe una cu un tata normal la cap.

| Freya1 a răspuns:

Nu are ce sa iti faca stai linistit decat daca fata respectiva te indica.
Nu stiu ce vasta aveti dar uni parinti pot sa fie mai protectori sau chiar exagerati iar faptul ca te-a injurat si amenintat a fost doar pentru a te speria si indeparta de fica lui.

| TheWhiteDemons a răspuns:

Pai tacu o fi prea protector.Sincer o relatie o sa fie fiindca casatorie cu un sa tatahappynu prea e posibil. Oricum degeaba ameninta ca nu are ce face si nu are motiv deci daca ea te place si ai acordul ei totul e ok