| SimonaSymo a întrebat:

In ce carte/film ati vrea sa va petreceti adolescenta daca ati putea da timpul inapoi? Cel care isi argumenteaza cel mai bine ideea, primeste FUNDA! ceilalti vot

1 răspuns:
| xLove a răspuns:

Inca sunt adolescenta, si as vrea sa am viata Bellei din Twilight. De ce?
Pentru ca e foarte diferita de ceilalti, e intr-o lume diferita. Are parte de tot felul de intamplari greu de dus la capat. Aceste intamplari o fac sa fie mai puternica. De asta as avea nevoie si eu. As vrea sa am un caracter mai puternic, si sa nu ma sensibilizez atat de repete.
As vrea sa am parte de un iubit care sa ma protejeze si sa-mi fie alaturi in orice tip de moment, cum e Edward pentru Bella.
As mai vrea sa am cu barbatul pe care il iubesc si o fetita la fel de frumoasa ca si Bella. O fetita frumoasa, sensibila si care sa-ti faca ziua mai buna doar cand o vezi.
Din pacate aceste lucruri sunt doar vise.

O zi frumoasa!