| anonim_4396 a întrebat:

In ce clasa ati fost ultima data premiant / premianta? si ce premiu ati luat?

10 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

N-am luat niciodata premiu tongue

| Ramonaaaa a răspuns:

In clasa a 8(adica acum).Am luat premiul 3.

| Alyra a răspuns:

Eu am luat mereu premiul unul din clasa 1 până acum.(sunt în clasa a 8-a). Sunt atât de bucuroasă! Ieri a fost premierea.
Dar oricum... nu doar premiile contează, e important şi examenul, care va fi foarte greu.

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Bunahappy.
Ultima data, am luat premiul 3, in clasa a 10-a love struck

| Karinakari99 a răspuns:

Am fost premiată ultima dată în clasa a 5-a şi am luat premiul trei.Acum nu ştiu ce premiu o să mai iau.

| Choco a răspuns:

In clasa a 12-a (adica acum) am fost locul 4 (media 9.81) happy

| Lucinca a răspuns:

Eu sunt clasa a 8 si mereu am luat premiu
acum iau premiu 3big grin

| ionut1369 a răspuns:

Premiu 1 dintr-a-ntaia pana-n a 15-a

| ChocolateAddict a răspuns:

Acum(in clasa a saptea) am luat premiul 3.

| haifisch a răspuns:

Anul asta. Iau premiul 2 sau 3, nu stiu (nici nu ma intereseaza). Si gata cu premiile...