| ionik13 a întrebat:

In ce consta sau ce inveti la Tehnologie? sunt clasa a 5-a si astazi a fost prima zi de scoala si am primit orarul. Maine am Tehnologie. Ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Eşti sigură că nu e vorba de tehnologică? Eu am avut tehnologică în clasa a 5-a,dar de tehnologie n-am auzit.
Dacă e tehnologică,e un fel de economie. Învăţăm ce e tva-ul,profitul,învăţăm totuşi şi despre calculatoare, despre mobilă. E o materie cam ciudată, dar e destul de utilă. happy
Tehnologie...cred că despre tehnologie, nu? laughing
Adică ceva despre calculatoare. Am avut în a 5-a ''Tehnoligia informaţiei computerizate'' şi am mers în cabinetul de informatică.
O să vezi tu mâine ce vei face. happy
Orice ar fi, n-o să fie chiar aşa greau. kiss Succes!