| blackrose7911 a întrebat:

In ce culori sa vopsesc ouale? Vreau culori si idei geniale si deosebite! fundita si VoTuRi!

Răspuns Câştigător
| TheFool a răspuns:

Ai pute sa faci fiecare ou diferit: Unul sa fie mov cu modele florale aurii( le poti desena), altul sa fie rosu cu cateva bulinute albe, dar ai grija sa lasi cateva macar s rosii simple ca asa-i traditia. Funda!?

9 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Poti sa le vopsesti in ce culoare vrei...

| ganeaa a răspuns:

Buna fi inventiva fa ce culori iti place

Răspuns utilizator avertizat
| TheFool a răspuns:

Ai putea face ceva mai interesant cum ar fi un ou mov cu modele de flori negre( modelele le poti desena) Funda?happy

| mary_1175 a răspuns:

Daca esti crestin le vopsesc rosii daca nu esti cresti le vopsesti in ce culori vrei tu

| AiEnmaa a răspuns:

Mov e culoarea mea preferata

| Ramona_7056 a răspuns:

Poi eu cu mama am vopsit in patru culori si au iesit fff frumoase! culorile au fost argintiu, auriu, albastru si rosii! Au iesit suuuper...si a fost o placere pentru mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!batting eyelashes eu cred ca ar trebui sa le vopsesti in rosu pentru ca e cea mai potrivita culoare deoare stim cu toti ca sangele lui iisus hristos era rosu si nu albastru mov roz galben etc dar daca iti face placere tie poti sa le vopsesti si albatru roz rosu si chiar mov si poti cumpara niste chestii care bagi oul in ele si cand le pui in apa fiarta se vor potrivi exact pe ou sper ca te-am ajutatbatting eyelasheshee heefundita:-dbatting eyelashes

| Crimede1 a răspuns:

Ouale se pot vopsi in:verde, rosu, albastru