| anonim_4396 a întrebat:

In ce parte trebuie sa poarte baietii bratarile?

Dreapta sau stanga?

FUNDA tongue

Răspuns Câştigător
| ɹαℓυ a răspuns:

Nu conteaza pe care mana.Important e sa te simti bine. Daca poarta ceas pe stanga, automat bratarile le va purta pe dreapta.Am vazut baieti care poarta bratari pe ambele maini.Deci,nu e o regula.Numai bine!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu conteaza.

| ɹαℓυ a răspuns:

Nu prea cred.Cauta mai bine.Te-ai simtit prost si ai zis sa comentezi! Halal persoane.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca stanga e mai potrivita.Nu conteaza pe care mana.Conteaza daca esti stangaci sau dreptaci. Dar cei mai multi poarta pe dreapta pentru ca majoritatea oamenilor sunt dreptaci.Depinde cum vrei. Si nu conteaza cum arata mai bine, ci cum te simti mai bine. Daca iti place raspunsul meu trimite-mi funda.Mult noroc!

| ɹαℓυ a răspuns (pentru anonim_4396):

Urat,acest raspuns l-am mai intalnit la o intrebare de genul.

| An0oNim0uS a răspuns:

Nu conteazawinking porti bratara/rile pe ce mana vreiwinking