| csi69 a întrebat:

In ce zona a corpului pot face un tatuaj fara sa il vada nimeni fara sa fiti nesimtiti happy

Răspuns Câştigător
| xUrsuletz a răspuns:

Deasupra liniei "chilotilor", sau pe picior...
fundita pls?puppy dog eyes

11 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Buna!
Cel mai potrivit ar fi mai jos de buric, intre chiloti si buric, in partea stanga/dreapta, intre sani, mai jos de un san, pe spate aproape de fund, ceva de genul.
Succes!

| InDePeNdEntGiRl a răspuns:

Csi daca esti fata poti sa il faci pe sani,pe spate,pe o parte a burtii in jos de exemplu un mic fluture, o floare, un soare. daca esti baiat nu am idee... pe umar

| BaiatulAnonim a răspuns:

Hmm cam greu la baieti... daca porti boxeri poti pe bulan in zona acoperita de boxeri, zona de jos a piciorului (daca porti sosete/in dezavantaj vara), mai sunt care isi fac in interiorul buzei. Dar daca iti faci un tatuaj, care mai e scopul lui daca nu sa il vada si restul? Banuiesc ca e vechea poveste cu parintii happy

| BaiatulAnonim a răspuns:

Cu tot respectu da' numa' fustele si poponarii isi fac tatuaj "deasupra liniei chiloteilor"...Pe brat ar fi aratat cel mai bine si cand consideri ca nu mai arati bine cu el sunt tot felul de proceduri medicale prin care se poate elimina un tatuaj...

| lavinutza10 a răspuns:

CA sa nu vada nimeni
hmm pai intre sani sau pe spate (daca nu porti un maieu care sa ti se vada buricul pe spate ar fi cel mai indicat)

| lavinutza10 a răspuns:

Sper ca team ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe fund este cea mai buna varianta, in cazul ca la plaja nu o sa porti chilotei tanga.alte zone mai invizibile nu exista.succes

| doctginecolog a răspuns:

Sal,daca esti fata poti sa'l faci in zona x stii tu, pentru baieti nu rtaspund ca noi stim unde sa il facemxxx

| csi69 explică:

Prost eu ca nu am spus ca sunt baiatlaughing

| csi69 explică:

Nu e chiar faza cu parinti ca nu prea au ce sa imi faca.dar vreau unul care sa nu ma faca de ras.la batranetzerolling on the floor

| Roxima a răspuns:

Dupa ureche.