| JustAKiss a întrebat:

In clasa a9a inainte de testele initiale se face recapitulare?

5 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

La noinu s-a facut si a fost dezastru! laughing Depinde de liceu happy

| Ioonela a răspuns:

La mine in liceu nu s-a facut recapitulare. Timp de 2 saptamani am tot dat teste, aproape la fiecare materie. Iar dupa aceea am inceput materia de clasa a 9a. Succes la teste!winking

| m97 a răspuns:

Da happy

| Elsker a răspuns:

Da.

| Andra8907654 a răspuns:

Din cate stiu eu nu deoarece noii profesori dau acele teste ca sa vada cate cunostiiinte ai... funda?