| anonim_4396 a întrebat:

Vom avea si anul asta 2 saptamani de recapitulare inainte de testele initiale?

Răspuns Câştigător
| Iony_5207 a răspuns:

Cel mai probabil, da.

5 răspunsuri:
| ninaelenadobrev a răspuns:

Da,normal,e intr-un fel scris in lege

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Depinde de inspectorat! Poate fi o săptămână, poate fi două. Ei trimit testele initiale pe care profesorii tb sa le dea la clasa. Rezultatele vor fi trimise la inspectorat pentru centralizare.

| FataAmintirilor a răspuns:

Hopa` si eu o sa fiu clasa 8 in toamna..adica pot spune ca sund deja! dupa parerea mea cred ca si anul asta vom avea 2 saptamani de recap. programa scolara nu prea s-a schimbat e aceeasi ca anul trecut. inseamna ca si cele 2 saptamani voi ramane de recap. inaainte de testele initiale... [] ioii happy sper sa le trecem cu bine, dar pana atunci mai este mult. happy happy daca vrei accepta-mi cererea de prietenie!

| allynNa20 a răspuns (pentru FataAmintirilor):

La tine e bine ca esti a 8-a, te cunosc profesorii, sunt mai indulgenti, daca iei o nota mica pot sa spuna ca ai avut o zi proasta. Dar eu ca sunt a 9-a...Profesori noi, colegi noi, nu stiu nimic despre tine, ca esti prost ca esti destept si te pot judeca gresit...Ehe vad eu cum trec de testele astea. Bine ca nu trece nota in catalog. Am uitat tot din a8a. Bine ca mai stiu matematica si chimie! La restul' cred ca iau in jur de 4-5laughing

| Ana235 a răspuns:

Nu.