| DianaIsHere123 a întrebat:

În curând e ziua mea, şi mi-o fac acasă. Aveţi ceva idei de jocuri ca să nu ne plictisim? Sau. Ce am putea face ca să nu ne plictisim?
Şi am nevoie şi de câteva farse pe care să le pregătesc dinainte să vină ei.
Mulţumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cea mai buna farsa este sa pleci putin de acasa, inainte de a veni ei. Va fi de neuitat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In loc sa stai cuminte sa-ti astepti cadourile, ca doar de asta dai o petrecere, sa primesti ceva, tu ai chef de farse.Ai putea sa indrepti toata atentia de la scopul petrecerii, dar n-are niciun rost...sa ai grija sa infiltrezi un amic dresat in grupul insarcinat cu gasirea cadourilor.

| lablocsuperfan a răspuns:

Dintr-un ketchup mai umed faci urme de pasi pana la usa casei,iei un cutit de unica folosinta sau de jucarie,ti-l pui la subrat,si apoi dai cu ketchup mai umed(de preferat poarta o haina mai veche) si ar trebui sa ai in mana un bilet mai mototolit pe care sa scrii cu ceva ca sangele "MĂ VOI RĂZBUNA!". Apoi iti vei trage cutitul si faci ce vrei pentru ca vor avea niste mutre! Ca nu va plictisiti jucati carti,jocuri pe tabla,spuneti bancuri,jucati zaruri daca stiti,le furati mancarea din farfurie,ii manjiti cu mancare pe fata, ii dati cu ruj pe fata, ii pacaliti, dea v-ati ascunselea, dea prinselea. Am ramas in pana de idei, iar ultimele doua le-am scris aiurea. Sper sa ai cea mai frumoasa zi de nastere!