| Mircea9 a întrebat:

In curand va fi ziua unei prietene si nu stiu ce sa ii cumpar intr-un buget de 60 de lei! Va face 17 ani! ce recomandati Nu este pitipoanca este o fata normala! ma gandeam la un tricou imprimat sau ce?

4 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Ii poti lua un ceas. Nu o sa dai gres niciodata cu un cadou ca acesta

| TinkerbellM a răspuns:

Ai putea opta pentru lanticuri cu pandantive gen "best friends" unul tie, unul ei, un suport elegant de bijuterii. Ceva simbolic daca sunteti prietene mai apropiate, o fotografie cu voi de cand erati mici intr-o rama frumoasa.Acesorii:bratari, cercei, ceas, lantisor. O bluza, esarfa, geanta, pantofi, rochie, fustita. O carte care crezi ca i-ar placea, un parfum pe gustul ei, set de cosmetice. Poti sa personalizezi o cana cu numele ei, tricou cum ai spus si tu cu o fotografie de-a ei pe fata si pe spate un mesaj dragut sau chiar unul cu un mesaj hazliu. Un ursulet urias. Sper ca am ajutat! Succes la alegerea cadoului potrivit!

| RoxanaAndreeaBianca a răspuns:

Un lantisor de argint cu numele ei.
Tricou imprimant cu numele ei.

Sau ceva de genu.

| Tirri28 a răspuns:

O carte, un medalion, bratara, parfum, o poseta cred.