| ZuzulinaZoe1993 a întrebat:

In curand e ziua unei prietene si ma gandeam sa fac un filmulet cu niste poze impreuna, dar mi se pare prea sec. Ce imi recomandati sa mai pun in filmulet?

2 răspunsuri:
| S3S3an a răspuns:

Pune la inceput foto cu voi impreuna, si mai fa niste fotografii cu tine tinind o foaie iar pe foaie sa fie scris o felicitare dar asa intro poza citeva cuvinte in alta alte cuvinte si sa faci asa ca sa fie ca o felicitare si la sfirsit pui iar niste poze cu voi impreuna

| Biancaalone a răspuns:

Nu e sec deloc.Asta am facut si eu prietenei mele cadou! Incearca sa pui pozele pe molodie(melodia Adda-Prietenie adevarata)o sa fie perfect!