| anonim_4396 a întrebat:

In curand vine ziua dirigintei mele! Imi ziceti niste urari de la multi ani! Vreo 15 urari diferite...mutlumesc! big grin

Răspuns Câştigător
| Darkela a răspuns:

15? nu stă nimeni să iţi zică atât. E diriginta ta, tu o ştii.

Îţi zic şi eu una, să nu zici că sunt rea :

- Dragă doamna Dirigintă, au trecut mulţi ani şi simt din ce in ce mai mult că mă ataşez de dumneavoastră ca de o a doua mamă. Nu ştiu cum ar fi fost clasa aceasta dacă nu avea un conducător atât de responsabil şi drăgăstos. Sunteţi specială şi vă vrem încă 100 de ani lângă noi. La mulţi ani!