| anonim_4396 a întrebat:

In curand vine ziua dirigintei mele! Imi ziceti niste urari de "la multi ani"? Vreo 15 urari diferite. Mutlumesc!

3 răspunsuri:
| Erica33 a răspuns:

Cu ocazia zilei dumneavoastra de nastere doresc sa va urez din toata inima La Multi Ani! Sa aveti parte de multa fericire si sa vi se indeplineasca toate dorintele! Va multumesc pentru lucrurile frumoase pe care le-am invatat de la dumneavoastra, sunteti cea mai buna diriginta si ma bucur enorm ca am avut sansa de a va fi eleva!

Cu multa stima, (si te semnezi)

Sper ca ti-am fost de folos, am scris ce am simtit pe moment

Un ocean de sanatate
Un munte de noroc
Un camion de bani
Si un sincer LA MULTI ANI