| anonim_4396 a întrebat:

In curand vine ziua dirigintei mele! Imi ziceti niste urari de la multi ani! Vreo 15 urari diferite...mutlumesc! happy

1 răspuns:
| Luminou a răspuns:

1.Va dorim o zi minunata si un an incununat de succes. La multi ani!
2.Va dorim o zi minunata, un an memorabil si succes in tot ce faceti. La multi ani!
3.Va dorim ca ziua ta sa fie la fel de speciala ca si dvs. La multi ani!
4. Sper ca ziua dvs sa va aduca multe motive de a sarbatori. La Multi Ani!
5.Va dorim indeplinirea tuturor dorintelor. La Multi Ani Fericiti!
6. Sper ca astazi sa fie un inceput minunat al unui an plin de realizari. La multi ani!
7. Cele mai sincere urari pentru o zi minunata si un an fantastic. La multi ani!
8. Apreciem foarte mult dedicatia si contributia dumneavoastra pentru succesul nostru. Va dorim succes si La Multi Ani!
9.Va urez ca toate dorintele tale sa se implineasca. Meritati tot ce e mai bun!
10.La Multi Ani unei persoane deosebite care ne ajuta in fiecare zi. Sa te bucuri de aceasta zi la fel de mult cum ne bucuram noi ca faci parte din clasa noastra!
11.La Multi Ani unui membru deosebit al echipei noastre!
12.In aceasta zi speciala, iti transmit un sincer La Multi Ani! Iti doresc sa ai o viata plina de lucruri bune.
13.Fiecare zi este mai frumoasa invatand cu oameni ca dvs. Va multumesc si va urez un sincer La Multi Ani!
14. Cele mai frumoase flori, cele mai sincere urari pentru o zi minunata si un an plin de realizari. La multi ani infloritori!
15. Sper ca ziua de nastere sa fie inceputul minunat al unui an plin de realizari. La multi ani!
16.Iti urez ca aceasta zi sa-ti dechida poarta unui viitor plin de succese. La multi ani, sanatate si multe realizari!
17.Iti doresc o ora de liniste, o zi de pace, o saptamana de soare, un an de iubire, un veac de sanatate si un mileniu de bani. La multi ani!
18.De ziua ta, cele mai mari dorinte sa devina realitate. La multi ani unei diriginte exemplare!
19.Din suflet va urez un sincer la multi ani, multa sanatate si tot ceea ce va doriti sa se implineasca. La Multi Ani si toate cele bune!
20.Petalele pe care le-ai adunat in floarea vietii tale, lasa-le astazi sa se uneasca intr-un buchet al implinirii. Fie ca florile iubirii sa-ti impodobeasca viata si sa-ti vezi implinite toate dorintele!
Sper ca am fost de folos! Funda?happy