| GabrielaBi a întrebat:

In curind mama va implini 40 ani, ce cadou imi recomandati sa-i dau?

2 răspunsuri:
| Andreea19Alina a răspuns:

Ceva lucrat de tine i-ar dovedi cat de mult inseamna pentru tine. Eu i-am facut mamei mele de ziua ei un buchet de trandafiri origami la care am muncit cateva saptamani iar mama cand la primit a fost foarte mandra si il prezinta de fiecare data cand are ocazia prietenilor ei. Dar, cel mai important cadou este sa-i spui cat de mult o iubesti si sa ii multumesti pentru tot.

| SergiuBoss11 a răspuns:

O scrisoare sau un desen(daca ai talent la desen), ar valora mai mult decat orice bun material.Salut!