| Aliiinutzatha a întrebat:

In fiecare luna imi cruge ceva albicios care in contact cu lenjeria se face alb si nu stiuh ce e! ma doare capu fac seara o data febra ma doare spatele si ma ia cu ameteala tine doar 3 zile ce e?

Răspuns Câştigător
| DeeaUcideVisse a răspuns:

Iubita daca nu ti-a venit inca ciclu chestia alba inseamna ca iti va veni in curand.
ai febra deoarece probabil esti mai sensibila si atunci cand iti va veni ciclul te va durea rau (stiu cum e)
stai linistita lichidul albicios e o chestie normala daca nu ti-a venit inca menstruatia
sper ca am ajutat
totusi ar trebui sa vorbsti cu mama ta despre ce am vorbit mai sus
pup love struck

1 răspuns:
| PrecioussGirl a răspuns:

Http://www.topsanatate.ro/......24474.html

asta e pentru secretia vaginala.
iar despre celelalte simptome nu stiu ce sa zic. poate ar trebui sa te duci la un medic.