| diana_5715 a întrebat:

Buna alll : am febra ma doare capu si urechea ma doareee de morrrr ma ia cu ameteala spuneti-mi ce sa fac ca numai pot! Bineinteles funda + vott va multumescc multt ajutati-maa ca numai pot si pocneste si urechea

Răspuns Câştigător
| VitaminaColorata a răspuns:

Pune'ti comprese cu apa rece pe frunte.
Sosete cu otet in picioare.
Ia un panadol, paracetamol, algocalmin. Ce ai in casa pentru migrene si febra.
Incearca sa adormi.Stinge tot in camera in cat sa fie intuneric si stai linistita.
Sper sa iti treaca!kiss
Somn usor!

3 răspunsuri:
| VincentVlnt a răspuns:

Doctorul te poate ajuta happy sau daca vrei ( dormi pana iti trece ) laughing

| diana_5715 explică:

Da

| Alondrasarah a răspuns:

Cred ca ai tras curenthee hee
mai bine ia un algocalmin
sau un paracetamol
:* si ia si te culca putin sa iti revii

bafta!:*