| GriRazvan a întrebat:

In fiecare zii imi ud parul si mi-l usuc cu fionul ca sa imi fac freaza...ca sa evit sa mai dau cu gel... mi-e frica sa nu mi pice parul..cum sa-mi fac freza. fara sa imi afecteze parul.

1 răspuns:
| SiLaS a răspuns:

Aceasi metoda o folosesc si eu! Nu exista multe metode "naturale"! Gelul, spuma si fixativul afecteaza parul si produc matreata! Dupa parerea mea ar trebui sa ramai la metoda asta, daca nu foloseste apa cu zahar laughing!