| GriRazvan a întrebat:

Ce imi recomandati pentru par. Pentru freaza..in special sa nu imi mai pice parul...gel ..sau ceara cv.bun sa nu afecteze parul. Eu il usuc mereu cu fionul dupa ce imi dau cu gel este bine? Vreau Sfaturi!

Răspuns Câştigător
| FloreaVicentiu97 a răspuns:

Parul cade ori ce i-ai face in general daca il intinzi cu placa se rupe... in cazul in care il ai mai mare. Sfatul meu e sa iti faci parul cu fixativ pentru ca atunci cand dai cu gel parul tau pare fi lins de o vaca laughing pare mereu uns si umed...

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

După ce te speli pe cap şi cad 80-100 de fire este normal. părul se regenerează!

| opschris a răspuns:

Pai mama foloseste un "ser" de la gerovital, ceva cu petroleum. cei drept e cam scump, dar isi face treaba. ori poti intreba si tu la un dermatolog carei situatia, asa ar fi cel mai binewinking

| RaluLoveM3 a răspuns:

Sa sti ca si eu pateam la fel ca tin, si in mare parte e din cauza feonului, dar am luat de la farmacie un tratament pentru par de 10 lei, e asa de bun, nu numai ca nu-mi mai pica parul, dar mi-a si crescut si firele s-au ingroasat. Asa ca fa si tu asta pana nu e prea tarziu:*.
FUNDA?big grin

| GriRazvan explică (pentru RaluLoveM3):

Ce tratament anume?\

| RaluLoveM3 a răspuns (pentru GriRazvan):

Nu mai stiu exact cum se numeste, dar eu am cerut la farmacie tratament pentru par...era intr-o sticla alba si mirosea foarte frumos si e foarte bunkiss